Klub Strzelecki Impuls Szczecinek

01 marca BÓJ O MIASTO

Mimo, że pora roku usprawiedliwia nieprzychylną aurę to mamy nadzieję na dobrą pogodę. Mimo wszystko zaplanowaliśmy konkurencje tak aby zawody przebiegły w miarę szybko a strzelcy nie musieli długo marznąć na stanowiskach. Wieloletnie doświadczenie podpowiada, że dziesięciostrzałowe serie są na tę porę roku w sam raz.
Strzelnica jest obiektem typu polowego i daleko jej do pięciogwazdkowego SPA  ale  wspólnie z przyjaciółmi ze szczecineckiego OSIRu postarmy się przygotować wszystko tak aby było i wygodnie i ciepło.
Szczegóły rozgrywek w załączonym regulaminie. Proszę zwrócić uwagę na część dotyczącą zgłoszeń do udziału. Wyszczególniamy komkurencję w których zamierzamy startować a także podajemy wszystkie inne dane o których mówi regulamin. Żadne z nich nie są danymi wrażliwymi a te przekazane posłużą wyłącznie do sporządzenie list startowych i pliku z rezultatami zawodów. Termin zgłoszeń upływa 22 lutego. Co prawda regulamin dopuszcza w wyjątkowych przypadkach zapis w dniu zawodów ale ze względów organizacyjnych proszę aby to były naprawdwdę nieliczne zgłoszenia a jak już to najpóźniej do godz 11:00.
Oczywiście start w zawodach pozwala zaliczyć odstrzelane konkurencje do tych na podstawie których przedłużamy licencję zawodniczą PZSS.
"Kto pyta nie błądzi"- jeżeli trzeba dodatkowych informacji, pytajcie śmiało. Odpowiemy.
W imieniu członków Klubu Impuls i własnym zapraszam do udziału.
 

 

 

Galeria zdjęć