Klub Strzelecki Impuls Szczecinek

Rocznicowe zawody w Wałczu

67 rocznica walk o miasto i wyzwolenia Wałcza w 1945 roku były okazją do zorganizowania przez Ligę Obrony Kraju zawodów strzeleckich.
Mimo mroźnej pogody strzelcy nie zawiedli. Do rywalizacji oprócz zawodników
i mieszkańców Wałcza przystapili reprezentanci wielu klubów naszego rejonu.

Klub Impuls wystawił dwie trzyosobowe drużyny. Był to pierwszy start naszych zawodników w tym roku. Poszło nam nieźle. Jedna z drużyn
wygrała zawody zdobywając pierwsze miejsce. Druga uplasowała się na czwartej pozycji. W klasyfikacji indywidualnej w kategorii juniorów Kamil Melonik zajął miejsce pierwsze, a w kategorii seniorów Piotr Lipiński drugie. Nieźle jak na początek sezonu!

Zawodnicy mogą pochwalić się uzyskanymi rezultatami ale pochwały należą się również organizatorom turnieju. Sprawne przeprowadzenie konkurencji, ognisko
i gorący poczęstunek na pewno znacząco poprawiły humory uczestnikom strzeleckiej zabawy. Dziękujemy!
Do zobaczenia w Szczecinku. Nasze pierwsze w tym roku zawody organizujemy 26 lutego. Zapraszamy!

Kilka zdjęć z imprezy autorstwa kolegi Andrzeja.