Klub Strzelecki Impuls Szczecinek

Zdobyliśmy Szczecinek

Tradycyjnie już sezon zawodów rozpoczęliśmy bojem o Miasto. W niedzielę 24 lutego ponad osiemdziesięciu zawodników z wielu klubów przystąpiło do strzeleckiej rywalizacji.

Rocznicowy turniej upamiętniający rocznicę walk o Szczecinek to od wielu lat pierwsza, inaugurująca sezon zawodów  organizowana przez Klub Impuls impreza strzelecka.
Mimo braku pewności co do pogody, a ta w tym roku mile nas zaskoczyła, do turnieju z roku na rok zgłasza się coraz więcej chętnych. Jest to dla nas jako organizatorów duże wyzwanie logistyczne bo niestety nasza strzelnica posiada tylko jedną oś co przy kilku rozgrywanych konkurencjach wydłuża mocno czas trwania zawodów. Cieszymy się jednak, że nasze strzeleckie imprezy cieszą się  uznaniem. strzelców. Może, między innymi dlatego, że dbamy o dobre przygotowanie i przeprowadzenie zawodów a same strzelania są ciekawe i sprawnie prowadzone. Nie bez znaczenia jest to,że dajemy możliwość startu zawodnikom kategorii młodzieżowych. Nasi najmłodsi pilnie trenują a start w zawodach jest sprawdzianem ich poziomu wyszkolenia. A ten jak Państwo wiecie z wcześniejszych wpisów jest bardzo wysoki.
Kończąc chciałbym podziękować Miastu oraz Pracownikom OSiR za pomoc w przygotowaniu imprezy a także za całoroczną, nie tylko okazjonalną "opiekę" nad najmłodszymi strzelcami.
Już teraz zapraszam do udziału w następnym turnieju, który zaplanowaliśmy na 9 czerwca. O szczegółach oczywiście poinformujemy.

Galeria zdjęć