Klub Strzelecki Impuls Szczecinek

01 marca BÓJ O MIASTO

Udziałem w zawodach zaplanowanych na niedzielę, pierwszego marca strzelcy Klubu Impuls oficjalnie otworzą sezon strzelecki 2020. Bój o Miasto, to pierwsza z imprez zaplanowanych na ten rok. Zapraszamy pasjonatów sportu do czynnego udziału w strzeleckiej rywalizacji.

Mistrzostwa LOK

Wrześniowe Mistrzostwa Województwa Ligi Obrony Kraju w Strzelaniu z Broni Kulowej poza nami. W sobotę 28 września młodzi zawodnicy zrzeszeni w kołach i klubach LOK spotkali się na gościnnej strzelnicy w Złocieńcu aby rywalizować o czołowe miejsca w strzelectwie sportowym. Byliśmy i my. Czteroosobowa drużyna miała za zadanie odbyć strzelania z karabinu i pistoletu sportowego.

Bitwa Warszawska

O ważnych dla historii Polski datach warto pamiętać. My organizując turniej strzelecki przypominamy o 15 sierpnia. To rocznica Bitwy Warszawskiej, która rozegrała się w 1920 roku. Spotykamy się w niedzielę 11 sierpnia na Miejskiej Strzelnicy sportowej w Szczecinku. Uroczyste otwarcie imprezy o godz. 10:00. Zapraszamy do udziału zawodników i amatorów.Regulamin w załączeniu.

Puchar Prezesa

Miłośników sportów strzeleckich zapraszamy do udziału w XIX edycji Pucharu Prezesa Klubu Impuls. Zawody odbędą się 9 czerwca na Miejskiej Strzelnicy Sportowej w Szczecinku przy ul Szczecińskiej Uroczyste otwarcie o godz. 10:00. 

Brawo najmłodsi!!!

Udział naszych najmłodszych zawodników w zorganizowanych przez Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Klub Strzelectwa Sportowego TARCZA Goleniów, Sekcja Nowogard,  był kolejnym sprawdzianem ich strzeleckiego wyszkolenia. Dużym wyzwaniem dla naszych strzelców była sama strzelnica. Profesjonalne stanowiska strzeleckie, systemy zmiany tarcz,…